Druid

Rasy: Noční elfové,Taurové

Druh zbroje:Cloth,Leather

Druh zbraní:Hole,jednoruční kladiva,Dýky,Pěstní zbraně,kopí

 

Druid je hrozivé povolání se slušným léčením, dobrými ochranými kouzly, excelentními buffy a unikátní schopností, transformovat se do různých zvířat. V jeho zvířecí formě může druid zastoupit jiné role, jako warriora nebo rogua, dávajícímu mu tak velkou všestranost.

Druidova kouzla zahrnují tři kategorie: léčení, buffy a útočná kouzla. Mají léčivá kouzla, ktérá léčí okamžitě a postupně. Jejich mocné buffy patří mezi nejmocnější ve hře, schopné zvýšit všechny atributy jako přídavek k silnému brnění a resistantním bonusům. Jejich útočná
kouzla, i když jsou účiná, nejsou jejich hlavní silou.


Transformace(Shapeshifting)

Druidovou unikátní schopností je transformace, která dovoluje vybrat druidovi jeho herní styl. Po naučení se aktivují jako vyvolání kouzla. Když jsou ve zvířecí formě, ztrácejí svojí kouzlící schopnost, ale získají schopnosti přiřazené k jejich nové formě.

V medvědí formě jsou kupříkladu jako warrioři, získajíc velké zdraví, útok a warriorské schopnosti. Ve formě kočky získají ohromný bonus do zranění a utajení, získajíc přístup k roguovým schopnostem. V medvědí nebo kočičí formě zmizí jejich mana lišta a objeví se rage, respektivně energy lišta.

Druidové se také mohou naučit nebojové formy, které jim dovolí cestovat po pevnině, případně pod vodou mnohem efektivněji než jakákoliv jiná rasa.

Jak stoupá druidův level, může se naučit nová kouzla pro svojí normální formu, stejně tak, jako další schopnosti k vylepšení jeho zvířecí formy.


Noční elfové,Taurové

 


 
World of warcraft